טרנדים בעיצוב פאות בשנת 2016

פאות לראש הפכו נחלתן של נשים רבות מסיבות שונות ומגוונות

אם בעבר פאות לראש היו נחלתן של עשירים בלבד, הרי שכיום ישנן יותר ויותר נשים אשר חובשות פאה על ראשן. בין אם מדובר בנשים אשר בוחרות לחבוש פאה עקב אורח חייהן הדתי, או אם מדובר בנשים עם בעיית התקרחות, או אף חולות אונקולוגיות, הרבה מאוד נשים חובשות פאה. במקרים רבים, כאשר מדובר בפאה איכותית אפילו לא נוכל להבחין בין פאה לבין שיער טבעי. כאשר מדברים על טרנדים בעיצוב פאות בשנת 2016, הרי שהטרנדים החמים ביותר קשורים להפיכת מראה הפאה לטבעי ככל האפשר.

הטרנדים החמים לשנת 2016

חשוב להבין שבכל הנוגע לטרנדים בעיצוב פאות בשנת 2016, ישנו דגש רב על מראה טבעי ככל האפשר, וגמישות במראה הפאה.

  • פאות משיער טבעי – הפאות האיכותיות ביותר הן פאות העשויות משיער טבעי מאחר וניתן להתייחס אליהן כמו אל שיער רגיל לכל דבר. פאות משיער טבעי ניתנות להחלקה, סלסול, וצביעה, כך שאותה הפאה יכולה להקנות מראה שונה בכל פעם. כמו כן, פאות משיער טבעי מקנות מראה טבעי יותר והן אף עמידות יותר מפאות משיער סינטטי.
  • צבעי שיער שונים – אם בעבר רוב הפאות היו בצבע שחור או חום כהה, בשנת 2016 ישנו דגש רחב על ייצור פאות במגוון רחב של גוונים. כאשר רוצים לייצר מראה טבעי ככל האפשר חשוב מאוד להתאים את גוון הצבע של הפאה לגוון הגבות והריסים. יצירת פאות במגוון רחב מאוד מאפשרת שמירה על מראה טבעי ככל האפשר. בנוסף, מגוון זה מאפשר לנשים החובשות פאה לבטא את אישיותן על ידי צבע השיער שאותו הן בוחרות.
  • פאות מתולתלות – אם בשנים עברו הטרנד החם היו פאות חלקות, הרי שהשנה פאות מתולתלות או גליות בעלות נפח הן הטרנד החם ביותר. מי שגדלה כל חייה כמתולתלת והחלה לחבוש פאה, לרוב תרצה לשמור על מראה התלתלים הטבעי שלה, והיום גם ניתנת לה האפשרות הזו.

Wig | Isolated

כמו בכל תחום אחר הטרנדים בפאות מושפעים מרצון הלקוחות

כאשר לקוחות מתעניינות לדעת מהם הטרנדים בעיצוב פאות בשנת 2016, חשוב להזכיר להן שיש להן את היכולת להשפיע. אם הלקוחות רוצות פאות מתולתלות, הן יקבלו, והביקוש שלהן הוא מה שיכתיב את הטרנד הבא.