לימודים רוחניים – כל מה שחשוב לדעת

אף אחד לא מבין אותי…. אף אחד לא יכול לעזור לי…. למה זה קורה לי? מה עשיתי רע למישהו?

אלה השאלות שבדרך כלל מובילות אותנו להתעורר, להגיד – זה לא הגיוני שאלה החיים, וזה ככה, משהו פה לא מסתדר לי, ובהחלט זה נכון. יש לנו שתי אפשרויות לבחור מהם בחיים הללו – חיים מודעים וחיים לא מודעים.

אותם אנשים שמתנהלים בחיים לא מודעים (חיים שאינם עוסקים בבחינה עצמית ובהתפתחות רוחנית) חווים המון פעמים תחושות של חוסר אונים, תחושת חוסר מיצוי, אובדן, בדידות, שונות מהסביבה ועוד, הם לרוב לא מבינים מה עובר עליהם והשאלה הגדולה יותר היא "למה?", יש להם נטייה להאשים את הסביבה וגורמים חיצוניים, מה שמקל על תחושות שליליות פנימיות אבל לא עוזר לשנות את המצב.

כשאדם מגיע לנקודת מפנה בחייו, בה הוא מחפש משמעות ולהבין מה עובר עליו ולקחת שליטה על חייו, הוא נפתח לעולם שונה לחלוטין, עולם מורכב ולא פשוט, כי כבר אין לך את מי להאשים ואתה מחפש איך אתה יוצר את המצב שלך בחייך, אתה לומד שאתה אחראי למציאות שאתה חי בה, זה לא פשוט לעמוד מול עצמך ולהגיד "אני אשם", אבל ברגע שאתה אוזר אומץ ועושה את זה, אתה מבין כמה קל לך פתאום לשנות את פני הדברים, לקחת שליטה ולצמוח בחייך, להגיע להגשמה מלאה ולאושר עילאי.

למה כדאי ללמוד לימודים רוחניים?

לימודים רוחניים, על כל סוגיהם, לא מכילים רק את החומר הנלמד, ללמוד אצל אנשי רוח זה לקבל במהלך הלימודים גם שינוי פנימי עמוק, זה להיחשף לרבדים השונים בעצמך ולצמוח מהם, זה להסיר חסימות ומחסומים, להסיר עיכובים ולגלות את הכוח שנמצא אצלך בידיים. במהלך הקורס שתבחרו לעשות גם תלמדו כלי לטיפול או לייעוץ אבל גם תעברו דרך אישית משלכם. ותיחשפו דרך המורים, לא רק לתאוריות רוחניות אלא גם תראו בפועל את המורה ואת הקבוצה, את ההתנהלות הרוחנית כדרך חיים ותיחשפו לכך שכל מה שאתם עוברים – כולם עוברים, ופתאום אתם לא לבד, ולא רק זה – פתאום אתם מגלים כלים ורעיונות שלא ידעתם שקיימים כדי להתחזק ולהתעצם מהתהליך שלכם.

לימודים רוחניים – טרנד או שיש בזה משהו?

לאחרונה יש מגמת עליה קיצונית בתחום הרוחניות, הביקוש וההיצע עולים וכל יום נפתחים קורסים חדשים ותחומים חדשים ומרכזי למידה חדשים, וזה קורה לא כי "רוחניות" היא טרנד, אלא כי יש בה אמת וקסם, יש בה את היכולת לעזור לכל אחד ואחת מאיתנו לשנות את חייהם לטובה, לפתוח את עצמנו להגשמה והצלחה, וברגע שאדם נמצא בנקודה בה הוא מתקבל באהבה ותמיכה, בה הוא לא מרגיש מוזר או בודד, אלא הוא מגלה שיש עולם שלם שהוא לא הכיר, עולם טבעי והרמוני ומלא באהבה טהורה, הוא מבין שאין לו רצון לחזור לאחור, ובהתחברות לעולם הרוח הוא מאפשר חשיפה גם לסביבה שלו, וכשאלה רואים את האושר והשלווה בעיניו גם הם מצטרפים. זהו אינו טרנד – אלא התחברות חזרה למהות החיים השלמה שלנו. ממנה אף אחד לא רוצה לחזור, אלא להפך – לסחוף עוד ועוד אנשים.

מה זה נותן לתלמידים שלומדים לימודים רוחניים?

הלימודים הרוחניים – על כל גווניהם, מאפשרים לאדם להיחשף לאמת הפנימית שלו, לעמוד מול השקרים והמניפולציות שהוא יוצר לעצמו, לעמוד מול המכשולים והמעצורים שהוא גדל לתוכם, הלימודים מאפשרים לאדם להתחבר לעצמו ולאמת שלו, להוריד את כל המסכות והשקרים ולהיות ולאהוב את עצמו – בדיוק כמו שהוא, וכשזה קורה, כשהאדם מוריד את הכל ומקבל את עצמו הוא מתחיל לקבל את הסביבה, הוא רואה את ההתנהלות של אחרים מבלי לשאול מה עשיתי להם שהם מתנהגים אליי כך, אלא להסתכל עליהם ממקום ששואל – מה עבר עליהם שהם מתנהגים כך? וממקום של אהבה וחמלה להעניק להם סליחה וקבלה ללא תנאי, מה שיוצר גם עבורם שינוי. הלימודים הרוחניים מלמדים אתכם לאהוב את עצמכם, לקבל את האירועים שמתקיימים סביבכם ולכם, לקבל שליטה על החיים שלכם לידיכם ומאפשר לכם ליצור עולם טוב יותר, קודם כל לעצמכם כילידי הבריאה ולאחר מכן גם לכל השאר מסביב.

בואו נכיר כמה שיטות נפוצות כיום:

קורס תטא הילינג – זהו קורס בן שלושה ימים רצופים בו אנו לומדים להתחבר ולחבר בין תת המודע למודע, ליצור תקשורת בין השניים, אנו לומדים גם להתחבר לרקיעים עליונים, בהם אנו יכולים ליצור שינוי בתת המודע שלנו, שינוי שכזה מוביל אותנו ליכולת ליצור שינוי בחיינו, לשחרר חסימות ופחדים ולהתחיל להתנהל אחרת – בצורה מודעת יותר ומכוונת יותר.

קורס אקסס בארס – קורס של יום אחד, בקורס אנחנו לומדים ומכירים 32 נקודות בקרקפת האדם אשר נגיעה בהם (מקביל ימין ושמאל) יוצרת חיווט מחדש של המוליכות החשמלית במוח, מה שאומר שאנחנו מנתקים קשרים שעשינו בעקבות אירועי העבר, ויוצרים חיווט ראשוני, שפותח לנו מחדש את כל האמונות בעצמי, את כל היכולות שטמונות בי ונדחקו עם השנים ואת כל המוטיבציה ליצור שינויים בחיינו.

קורס תקשור –  קורס בן 7 מפגשים המאפשר לנו להתחבר להדרכה הפנימית שלנו, בין זה ישות, אנרגיה, ילד פנימי, מלאך שומר וכדומה, זה היכולת להתחבר לאמת הפנימית שלנו כדי לקבל ולדעת את הנכון עבורנו, להתחבר למקור ידע העצום המשותף לכולנו וממנו לראות את הנתיבים והאופציות הקיימות בעולמנו האישי, היכולת להיות מודעים לזה מאפשרת לנו לנהל את חיינו בצורה המקסימלית ביותר לטובתנו העליונה.