לימודי מלונאות

לימודי מלונאות

את עולם המלונאות רובנו זוכים להכיר רק בתור הלקוחות. אנו מגיעים ומתאחרים בבתי מלון מבלי לדעת באמת את הפרטים והדיוק הנדרשים על מנת לתפעל מלון בצורה שוטפת ומוצלחת. עבודת המלונאי היא מורכבת ומלאת סעיפים אך היא עבודה מספקת ומהנה בעולם זוהר וכיף של חופשות, אירועים, אינטראקציה עם אורחים מכל רחבי העולם ועוד. מלבד היותו תחום מעניין ומורכב, מלונאות הוא גם מקצוע מאד מבוקש ואלו הלומדים אותו רוכשים לעצמם, מלבד ידע נרחב, גם הזדמנות לקריירה אמיתית לעתיד.

לימודי מלונאות – מה לומדים?

בלימודי מלונאות תגעו בכל נושא הקשור לתפעול המלון. ראשית תלמדו על תפעול הקבלה. קבלת אורחים אל המלון ומסירת החדרים, עזיבת האורחים ותשלום החשבון, סיוע לאורחים כשהם זקוקים להמלצות או לעזרה באירוח ועוד. מלבד הקבלה תלמדו גם על האירוח עצמו. סוגי האירוח ומה הם כוללים, סוגי החדרים, תמחור השירותים הניתנים וכולי. בנוסף תלמדו על תפעולו השוטף של המלון, תפעול חדרי האוכל בכל הארוחות, תפעול המזנונים הפזורים במלון, תפעול בריכות השחייה, חדרי הכושר, חדרי הספא ועוד שירותים נלווים שהמלון מספק ועל התפקידים השונים ברחבי המלון כגון חדרניות, פקידי קבלה, שירות חדרים, טבחים, קציני בטחון, צוותי בידור והפעלה וכל מה שקשור למשאבי אנוש.

היכן לומדים?

מקצוע המלונאות הוא מקצוע מאד פופולרי בארצנו וככל שמדי יום נפתחים מלונות חדשים, כך מתפנות משרות חדשות בכל התחום. שוק המלונאות הוא שוק שלעולם לא מפסיק להתפתח ולכן תמיד מחפשים אנשים חדשים ורעננים שיפתחו את השוק. בהתאם לכך, יש גם מקומות רבים המלמדים את המקצוע המבוקש הזה וההחלטה לבחור באיזה מן המקומות ללמוד היא החלטה לא פשוטה. ישנם מספר רב של גורמים הצריכים להיכנס להחלטה שלכם כמו מיקום, עלות, תוכנית לימודים, משך הלימודים וימי הלימוד המוצעים, המוניטין והמלצות על מקום הלימוד עצמו ועוד.

איך בוחרים מקום?

לנו יש את התשובה לשאלה הזאת. אנו מציעים שירות יעוץ נרחב ואמין שיסייע לך לבחור היכן אתה מעוניין ללמוד. אנו ניתן לך את כל המידע שאתה זקוק לו כולל תכניות הלימודים הטובות ביותר, המלצות על מקומות הלימוד המתאימים ביותר לך, צוות המרצים המקצועיים ביותר ועוד. אנו כאן כדי לענות על כל השאלות שצצות לך ונשמח לעמוד לשירותך.

התקשרו כבר עכשיו לשיחת ייעוץ חינמית ואנו נסייע לכם לבחור את מקום הלימודים הנכון ביותר עבורכם ולהפוך את החופשה במלון למקצוע שלכם!