לימודי עיצוב

לימודי עיצוב

עיצוב, אמנות ואופנה בוערים בכם? את חיים ונושמים סטייל? אם התשובה היא כן, כנראה שמקומכם הוא בלימודי עיצוב. העלייה במודעות לאסתטיקה התעוררה בשנים האחרונות אצל אנשים רבים, חברות ובתי עסק שונים. יותר ויותר אנשים מעוניינים להחזיק במוצרים שמלבד האופי הפונקציונאלי שלהם, יהיו גם נעימים לעין, כאן משתלבים לימודי עיצוב. לימודי עיצוב כוללים מספר תחומים בעלי ביקוש רב בשוק העבודה, לימוד מקצועי של התחומים הללו וסקירה של כל הכלים, הידע, הטכניקה ומיומנויות העיצוב הנדרשות יהפכו אתכם למעצבים החדשניים והמקצוענים ביותר בשוק.

תחומי לימוד

לימודי עיצוב כוללים מספר תחומי לימוד, ביניהם ניתן למצוא:

  • עיצוב פנים –  כולל תכנון ובנייה של חלל פנימי, בין אם מדובר בחנות, בית מגורים או בניין משרדים.
  • עיצוב תעשייתי – עיצוב מוצרים לתחומי התעשייה והייצור
  • עיצוב טקסטיל – עיצוב מוצרי טקסטיל
  • עיצוב אופנה – עיצוב בגדים, תיקים, תכשיטים ושאר פריטי אופנה. עיצוב אופנה הוא אחד התחומים החמים ביותר, רבים מנסים בו את מזלם, אך רק המוכשרים והמקוריים ביותר זוכים להצליח בגדול.

מקומות רבים, ציבוריים ופרטיים, שמים דגש רב על אסתטיקה ועיצוב חלל, וכשמדובר באופנה בפרט –  השמיים הם הגבול. כל שנשאר לעשות הוא לבחור את תחום הלימוד המושך אתכם ביותר ולהירשם אליו.

הכשרה

ההכשרה הניתנת במסגרת לימודי עיצוב היא בשני מישורים: ראשית, המישור התיאורטי בו נחשפים התלמידים לרעיונות וזרמים שונים בתחומי העיצוב, ובמישור המעשי כל התלמידים מתנסים בפועל בעשייה ועיצוב של התחום המעניין אותם. ההכשרה הניתנת בלימודי העיצוב היא מקצועית ביותר, כזו המבטיחה להפוך את התלמידים למעצבים חדשניים ומקוריים בעולם העיצוב.

השתלבות בתעסוקה

לימוד עיצוב מקנים ידע מעשי ותיאורטי על תחומי העיצוב השונים. אלו אשר יסיימו את הלימודים יוכלו למצוא בו מקור פרנסה במספר צורות. השתלבות בחברה או עבודה כעצמאי אלו האפשרויות העיקריות העומדות בפני העוסקים במקצוע. חשוב לזכור כי בתקופה בה אנו חיים ערוצי השיווק, במיוחד עבור אלו הפועלים כעצמאים, הם רחבים ומגוונים. בעידן האינטרנט שוק העיצוב פתוח לעצמאים בצורה בלתי מוגבלת, גם לארצות אחרות.

אם אתם מרגישים שעולם העיצוב קורא לכם וגם לכם יש אמירה מעניינת ורעיונות יצירתיים פנו אלינו עוד היום וקבלו מידע נוסף על לימודי עיצוב.