לימודי קוסמטיקה

לימודי קוסמטיקה

תמיד נמשכת לעולם היופי והקוסמטיקה וחשבת שהגיע הזמן גם לעשות מזה כסף, את מרגישה שיש לך טביעת עין ייחודית לאסתטיקה אך היית רוצה לקבל כלים נוספים ולהתמקצע בתחום? אם כל מה שנאמר כאן אכן נכון לגבייך לימודי קוסמטיקה הם המקום הנכון עבורך. לימודי קוסמטיקה מעניקים לך כלים להכרת עולם הקוסמטיקה על כל היבטיו – מהמוצרים השונים ועד טכניקות ומיומנויות. הלימודים נעשים ברובם על ידי התנסות בפועל.

הכרת המוצרים

עיפרון לעיניים, סומק ללחיים וגלוס לשפתיים – אלו המוצרים הבסיסיים אשר רובנו מכירות ואף עושות שימוש כמעט מידי יום, אך מוצרי קוסמטיקה כוללים עוד מגוון רחב של מוצרים. לימודי קוסמטיקה יחשפו לפנייך את כל אותם מוצרים שעד היום לא הכרת או לא היית בטוחה כיצד הם באמת עובדים. הלימודים מעניקים לך ידע רב על מגוון המוצרים הללו בין היתר על התרכובות מהם המוצרים נעשים (בסיס מים או שמן) וכלי העבודה בהם עושים שימוש. בין אם מדובר בלימודים לצורך אישי ובין אם לצורך עסקי, לימודי קוסמטיקה הם הדרך הנכונה להתמקצע בתחום ולקבל כלים נכונים לעבודה נכונה.

כלים להתאמת המוצר ללקוחה

לימודי קוסמטיקה נועדו להכשיר אותך להבנת עולם הקוסמטיקה, אך מלבד הכרה של המוצרים השונים, חשוב עוד יותר לדעת להתאים את המוצר לפנים שלך או של צורות פנים אחרות. לימודי קוסמטיקה מעניקים לך את הכלים דרכם תוכלי לדעת:

  • להצליל נכון חלקים שונים בפנים ולהדגיש עצמות לחיים
  • ליצור רושם מסוים על ידי שימוש באיפור
  • להתאים את האיפור לאירוע ספציפי – יציאה בערב, איפור יומיומי לעבודה וכדומה

היגיינה ובטיחות

דגש נוסף המקבל מקום רחב בלימודי קוסמטיקה הוא היבט ההיגיינה והבטיחות. אלו הרואות בתחום הקוסמטיקה כמקור פרנסה יימצאו כי ההיבט הזה הוא חשוב במיוחד, אף לקוחה לא תסכים כי יעבירו על פניה מוצר של נוקה או חוטא כמו שצריך. בנוסף, רבים אולי לא חושבות על זה אבל חשוב לבדוק שאין רגישות או אלרגיה מסוימת לפני שיוצרים מגע בין חומר קוסמטי מסוים לעור הפנים. לימודי קוסמטיקה מכשירים אותך להתאים את סוג המוצר הקוסמטי לעור הפנים ולעשות שימוש נכון בכלי העבודה שלך.

פני אלינו וקבלי את כל המידע הדרוש ללימודי קוסמטיקה, ברחבי הארץ, שיחת ייעוץ חינם!