לימודי רפואה משלימה

לימודי רפואה משלימה

עולם הרפואה נחשף בשנים האחרונות לסוג חדש של רפואה הנקראת רפואה משלימה. תחום הריפוי הזה כולל מספר של ענפי ריפוי מיוחדים, רובם מגיעים מהמזרח ממדינות כמו סין ויפן. המשותף לענפי הריפוי הללו הוא דרך הטיפול הייחודית המציעה אלטרנטיבה לרפואה המערבית, כך שבמקום טיפול בתרופות וכימיקלים מציעים טיפול רפואי הממוקד יותר בנפש, באיזון אנרגיות, בנקודות טרפיה בגוף. תחום הרפואה המשלימה מכיל עולם שלם של מושגים ודרכי טיפול ובכדי להתמקצע בתחום וללמוד עליו בצורה מקיפה ומעמיקה יש לקחת חלק בלימודי רפואה משלימה.

הכשרה מקצועית

לימודי רפואה משלימה מעניקים הכשרה מקצועית ייחודית בתחום רפואי הפועל בדרך שונה מן הרפואה המערבית המוכרת. הלימודים כוללים חשיפה ולימוד של כל העקרונות של תחומי הלימוד השונים, כך שאלו העוסקים בתחום יוכלו להעניק למטופליהם שירותי מקצועי ואמין. לימודי רפואה משלימה צוברים תאוצה בשנים האחרונות ונעשים יותר ויותר פופולאריים בקרב אוכלוסיות רבות.

תחומי לימוד

לימודי רפואה משלימה כוללים מספר תחומי לימוד ביניהם:

  • רפואה סינית
  • רפלקסולוגיה
  • הומיאופתיה
  • נטורופתיה

ועוד מספר תחומים נוספים אשר כולם תופסים תאוצה אצל אנשים רבים שהתייאשו מן הרפואה הפופולארית, שלעיתים לא מצליחה למצוא את כל הפתרונות הנדרשים, והחליטו לעבור לרפואה אחרת, אלטרנטיבית אשר מוכיחה את יעילותה פעמים רבות.

קורסים ומסלולים

לימודי רפואה משלימה כוללים מתכונות שונות של קורסים ומסלולים בהתאם להעדפה אישית של הלומד. הקורסים מתמקדים בשיטות הלימוד השונות, תוך התמקדות על התרבויות השונות מהן מגיע תחום הרפואה הזה, לרוב מדובר בתרבות היפנית, הסינית וכדומה. רבים מוצאים בלימודי הרפואה המשלימה מקור להעשרת הידע האישי, גם מעבר לתחום הרפואה. הלימוד על התרבויות השונות מרחיב אופקים ופותח את הלומדים לעולמות חדשים אשר אינם מוכרים לרובנו.

עבודה

לימודי רפואה משלימה מכשירים את המתמחים בתחום לפעול כמומחים לרפואה אלטרנטיבית המוכרת גם בקופות החולים הגדולות וגם בקליניקות פרטיות. תחום הרפואה המשלימה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות והביקוש לטיפול המוצא הולך וגדל.

אם אתם מרגישים שתחום הרפואה המשלימה מדבר אליכם וגם אתם רוצים להשפיע ולעזור לאנשים בדרך השונה מן המקובל, פנו אלינו עוד היום וקבלו פרטים על לימודי רפואה משלימה.