לימודי שיאצו

לימודי שיאצו

שיאצו היא דרך הטיפול באמצעות לחץ בעזרת האצבעות ומקורה ברפואה הסינית. אם תמיד אמרו לכם שיש לכם מגע מרפא ומרגיע ושאתם אנשים שצריכים לטפל באחרים, אם תמיד היה לכם חיבור אל הרוח ואל טיפול באמצע מגע – כנראה ששיאצו הוא התחום אליו אתם צריכים לפנות. בין אם אתם מחפשים מקצוע חדש או רק מחפשים להרחיב את האופקים וללמוד עוד דברים פרקטיים שיעשירו את חייכם – לימודי שיאצו הם חוויה מרתקת ומעניינת שתעשיר כל אחד בעל נגיעה כלשהי בתחום.

 

לימודי שיאצו – תוכנית הלימודים

 

בלימודי שיאצו תגעו בכל נושא הרפואה הסינית ובשיטת השיאצו – לחץ באמצעות האצבעות. בלימודים תלמדו על השיאצו עצמו, מה הרקע שלו, היכן הומצא ומי היו המטפלים הראשונים בתחום. תלמדו איך הרפואה הסינית מתייחסת לשיאצו ולקשר בין הגוף לנפש. תדברו על סוגי טיפולים אחרים ועל היתרון של טיפול שיאצו. כמו כן תלמדו על הטיפול עצמו – איך לאבחן מטופל המגיע אליכם בפעם הראשונה, איך להתאים תוכנית טיפולים לכל אחד, מה הן נקודות הלחץ הנכונות לכל בעיה או מחלה, באילו מצבים יכול להועיל השיאצו, מה הדרך הנכונה ללחוץ מבחינת חוזק ורכות המגע, כמה טיפולים מתאימים לכל מצב או בעיה שהמטופל מגיע איתה ועוד.

 

מדוע לבחור בלימודי שיאצו?

 

לימודי שיאצו הם לימודים המתאימים לאנשים שאוהבים אנשים. אנשים המחפשים אינטראקציה יומיומית עם אנשים במסגרת העבודה שלהם, אנשים הנהנים מלטפל באחרים ומרגישים סיפוק בעזרה לאדם אחר, וגם אנשים שלא בהכרח רוצים להפוך את לימודי השיאצו למקצוע אלא רק מחפשים ללמוד תחומים חדשים ומעניינים שיעשירו אותם. לימודי השיאצו הם לימודים מעניינים וניתן ללמוד מהם המון על האנטומיה והפיזיולוגיה של גוף האדם, על התפיסות המקובלות ברפואה הסינית, על הגורמים השונים המוציאים את גוף האדם מאיזון ועוד.

 

לבחור מתוך שלל אפשרויות

 

מכיוון שהרפואה הסינית הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונים ומתחילים לראות תוצאות ממשיות בשטח – מקצוע השיאצו גם הוא צובר פופולריות גוברת. בהתאם לכך, עוד ועוד מקומות מציעים ללמד את השיטה ולהכשיר דור חדש של מטפלים. בתוך השפע יש נטייה ללכת לאיבוד ולכן אני כאן לסייע לך. בשיחת יעוץ אתנו, אנו ניתן לך את כל המידע הנחוץ לך כדי להחליט היכן ללמוד. אנו נספק לך תשובות לכל השאלות שיהיו לך כמו סוגי בתי הספר, אורכם של הקורסים, תכניות הלימודים, המרצים המעבירים את הקורס ועוד.

 

התקשר אלינו עכשיו ותן לנו לעזור לך להחליט מה יהיה הצעד הבא בעתיד שלך כדי שתוכל להתחיל לטפל באנשים מיד!