לימודי שיננית

לימודי שיננית

מעוניינים ברכישת מקצוע מבטיח לעתיד? רוצים ללמוד משהו שיבטיח לכם עבודה ופרנסה יציבה ויהיה גם מענייו ומאתר בו זמנית? יתכן ולימודי שיננית הם הפתרון עבורכם. אם תמיד התעניינתם ברפואת שיניים, בהיגיינת פה נכונה, בחיוך מסנוורים ובריאים, אם תמיד האמנתם בטיפול מונע ורציתם מקצוע עם נגיעה בתחום הרפואה, אם תמיד רציתם לעבוד בתחום עם תחלופה של אנשים, תחום העוזר לאנשים וגורם לכל אחד שיוצא מן המרפאה להרגיש טוב – בואו ללימודי שיננית והבטיחו לכם קריירה מלאת סיפוק והרגשה טובה בנוסף לפרנסה יציבה.

לימודי שיננית – מה זה אומר?

שינן או שיננית הם אנשים העובדים בתחום רפואת השיניים, היגיינת הפה וטיפול מונע. לא מעט אנשים מתבלבלים בין שיננית לסייעת אך אלו שני מקצועות שונים. בעוד שסייעת לרופא שיניים כמעט ולא נוגעת בפה המטופל, שיננית עושה את רוב עבודתה בתוך פה המטופל. שיננית בודקת ומאבחנת את מצב הפה, מסירה אבנית וכתמים משיניו של המטופל, מבצעת צילומי רנטגן, מסייעת במניעת עששת על ידי יעוץ תזונתי וטיפולי ועוד. אם המילים האלו מעניינות אתכם וגורמות לכם לרצות לדעת עוד – כנראה שזה המקצוע הכי נכון עבורכם.

היתרונות בלהיות שיננית

ראשית, שיננות הוא מקצוע מתגמל מאד ברמה האישית. אתם מקבלים מספר רב של מטופלים ביום וכל אחד מהם יוצא את המרפאה עם חיוך בריא, תרתי משמע. כולנו מודעים לחשיבות בריאות השיניים וגם לחשיבות האסתטית של חיוך לבן ויפה ואתם תהיו אלה שדואגים למטופלים שלכם בשתי הבחינות האלה. המקצוע הוא מקצוע שמשאיר אתכם באינטראקציה עם אנשים במשך כל היום, מקצוע שתמיד יהיה לו ביקוש ודרישה, מקצוע מתגמל גם מבחינה כלכלית ובעיקר מקצוע המבטיח סיפוק אישי אחרי כל מטופל שיצא מכם בריא יותר.

איך מתחילים ללמוד?

מכיוון שעל מנת להיות שינן או שיננית עליכם לקבל רישיון ממשרד הבריאות וזהו אינו מקצוע שניתן לעסוק בו ללא הכשרה מתאימה ורישיון, עליכם לבחור את המקום בו תרצו ללמוד. שלל האפשרויות מבלבלות לעיתים ואף אחד לא רוצה לעשות טעויות כשהוא מתכנן את העתיד שלו, לכן אנו מזמינים אתכם לשיחת יעוץ אישית אתנו. בשיחת הייעוץ נוכל לעזור לכם להחליט מה המקום הנכון עבורכם ללמוד בו. נספר לכם על תכניות הלימודים השונות, נספר לכם על המקומות המלמדים את המקצוע מבחינת האווירה במקום, מיקום בית הספר, עלות תוכנית הלימודים ועוד. בסוף השיחה אתנו יהיה לכם את המידע הדרוש לכם כדי לבחור את המקום בו תרצו ללמוד את המקצוע לעתיד שלכם.

אל תתבלבלו משטף המידע הקיים בנוגע ללימודי שיננות, קבעו שיחת יעוץ חינמית אתנו עוד היום ותתחילו ללכת אל עבר עתיד מקצועי מאושר.