לימודי נדל"ן והיתרונות הגלומים בהם

תחום הנדל"ן מעניין אתכם? מושך אתכם? חשוב שתדעו שנדל"ן זה הרבה מעבר לאיתור דירה, רכישה, והשכרה שלה. אל תעשו את הטעות הזו, שאנשים רבים שוגים בה, ובדרך כלל עולה להם סכומים גדולים של כסף. נדל"ן הינו תחום רחב יריעה, שרצוי מאוד להכיר היטב את הצדדים השונים שבו כאשר מחליטים להיכנס אליו.

הנה רק חלק מן הנושאים שאותם צריך להכיר בתחום הנדל"ן:

• הבנת הגורמים המשפיעים על מחירי הנדל"ן – מדוע מחירי הנדל"ן בארץ עולים כיום? מה עשוי לגרום לירידת מחירים?
• כיצד אפשר לדעת מהו המחיר האמיתי של נכס כלשהו.
• ניהול משא ומתן נכון ואפקטיבי – מתי כדאי בכלל להיכנס למשא ומתן ואיך להשיג תוצאות מעולות.
• הכנת תוכנית עסקית ובדיקת כדאיות של רכישת נכס – מהן העלויות הנלוות שיש לקחת בחשבון, כיצד להעריך באופן ריאלי את הרווחים הצפויים, איך להיערך לתרחישים שונים שעשויים לקרות בעתיד.
• מימון העסקה – איזו משכנתא או הלוואה מתאימה לעסקה, מהן הנקודות שחשוב לשים אליהן לב כשלוקחים הלוואה מהבנק, איך להתנהל מול הבנק?
• היכרות עם חוקים קיימים שמסדירים את הזכויות בנכס – מהי, למשל, חברה משכנת?
• מיסוי מקרקעין – איזה מסים עשויים לחול על העסקה ואיך אפשר לתכנן את העסקה בצורה נכונה כך שהמיסוי יפחת.
• עבודה נכונה מול אנשי מקצוע שונים – מתווכים, עורכי דין, שיפוצניקים, שמאים.
• איך משביחים את ערך הנכס בצורה נכונה.

לכל מי שהגיע למסקנה המוצדקת כי חשוב לקבל השכלה כללית בתחום הנדל"ן, מומלץ מאוד לעשות זאת באמצעות קורסים מתאימים, שיוכלו להכין אותו ל"חיים האמיתיים" – מדוע לא ללמוד מן הידע, המומחיות והניסיון של אחרים, במקום לעשות טעויות של מתחילים?

עולם הנדל"ן מציע מגוון של קורסים, אשר פורסים בפני התלמידים את כל הרקע והפרטים הרלוונטיים בתחום, ומעניקים השכלה מלאה והיכרות מעולה עם הצדדים השונים שאפשר לגלות בשוק הנדל"ן. עולם הנדל"ן מעמיד לרשותכם את טובי המרצים בארץ, על מנת שיוכלו להעביר אליכם מן הידע הרב שצברו לאורך שנים של עיסוק בתחום, ולהציג בפניכם סיטואציות והמחשות מן העולם האמיתי, שייתנו לכם היכרות מצוינת עם התחום.

העיסוק בנדל"ן הפך בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולארי. ואכן, מדובר בתחום מרתק, רחב ומיוחד הטומן בחובו פוטנציאל להכנסה נאה. כמו בכל תחום, יש בשוק אנשי נדל"ן שהם מקצוענים ופועלים על סמך ידע וניסיון, ויש חובבנים שעושים טעויות ומשלמים עליהן ביוקר (חשוב לזכור – העיסוק בנדל"ן כרוך בסכומים גדולים מאוד של כסף).

לכל מי שמעונין להיכנס לתחום ולעסוק בו בצורה רצינית ומקצועית ולא חובבנית – בין אם מדובר בלהיות יום אחד מתווך נדל״ן, משקיע או יזם – מומלץ להתחיל בלימודים מתאימים בעולם הנדל"ן.

הקורסים השונים של עולם הנדל"ן מציעים לכם יתרונות משמעותיים ביותר. הנה שלושה מהם:

1. מקצועיות ופרקטיות – תלמדו מהטובים ביותר ומהמנוסים ביותר, שיחברו אתכם לשטח. לצורך הבנה אמיתית של עולם הנדל"ן, צריך לדעת ולהבין כיצד הדברים פועלים בעולם האמיתי – איך לדעת להעריך האם עסקה מסוימת כדאית או לא? איך לנהל משא ומתן עם המעורבים השונים בתהליך העיסוק בנדל"ן? איך משביחים נכסים בצורה מקסימלית ובעלויות נמוכות? איזו משכנתא מתאימה לעסקה? וכן הלאה.
המרצים שלנו הם מטובי המומחים בתחומים השונים, בעלי רקע וניסיון עשיר, ויוכלו לדחוף אתכם לתוצאות מעשיות.

2. לימוד בקבוצות קטנות – המטרה שלנו בעולם הנדל"ן היא להעניק לכם את הכלים הטובים ביותר כדי להתמודד עם האתגרים הגבוהים ביותר. לצורך כך, אנחנו מעניקים יחס אישי לכל אחד מן הסטודנטים. ברור לנו כי כל אחד מגיע מרקע קצת שונה, ולכל אחד נקודות שבהן הוא שולט יותר וכאלה שבהן הוא זקוק לתמיכה רבה יותר. על כן, קבוצות הלימוד הן קטנות, וכך אנו יכולים לתת לכם מענה לכל שאלה ובקשה.

3. תמיכה – בקורסים שלנו אנו מעודדים אתכם לצאת ולפעול בשטח, כבר במהלך הקורס ובוודאי שאחריו. ברור לנו כי הצעדים הראשונים בתחום הנדל"ן יכולים להיות מתסכלים ואף מפחידים, ולכן אנו מעניקים לתלמידים ולבוגרים שלנו עזרה ותמיכה במהלך הקורס וגם לאחר סיומו. נתקלתם במצב מיוחד שמעורר בכם חוסר ביטחון? מרגישים שאתם זקוקים לחיזוק חיצוני שיתמרץ אתכם לפעול? – אתם מוזמנים להתייעץ עמנו ולשמוע דעה של מקצוענים המנוסים בתחום.