איזה מועדי פסיכומטרי יוכלו להתאים לכם?

מועדי פסיכומטרי

אין עוד מבחן שהוא אימת הנבחנים כמו הפסיכומטרי ולכן ברור מדוע גם אתם חוששים מההתמודדות עם האתגר הזה. למרות שלא קל להתמודד עם מבחן כזה כולנו יודעים שאין לנו שום אפשרות להתחמק ממנו ולכן במוקדם או במאוחר יהיה עלינו לבחור מועד אחד של פסיכומטרי, להירשם אליו ופשוט לעשות אותו. הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת על מועדי פסיכומטרי זה שיש מועדים רבים של מבחנים כאלה במהלך השנה כך שתוכלו לבחור בנחת את המועד המתאים לכם ביותר. שנית, חשוב מאוד לא להשאיר את ההתמודדות עם ההכנה למבחן לרגע האחרון אלא להירשם עוד היום לקורס הטוב ביותר שמתקיים באזור שבו אתם גרים.

מועדי פסיכומטרי וקורסים מובילים

כדאי לדעת שמעבר לכך שקיימים מועדי פסיכומטרי "רגילים" יש גם מועדים שכוללים מבחנים המיועדים ללקוי למידה. לכן, אם גם אתם מתקשים ואם יש לכם אישור לכך, בהחלט יכול להיות שכדאי לכם לבחור את אחד מהמועדים הללו. בנוסף לכך שיש מועדים שונים לפסיכומטרי חשוב מאוד גם לראות באיזה קורס אתם בוחרים וכדאי לכם לברר:

  1. מי מעביר את הקורס?
  2. האם המדריכים מנוסים בתחום הזה?
  3. האם הכיתות טכנולוגיות וממוחשבות?
  4. כמה פעמים בשבוע מתקיימים הלימודים?

אין כל סיבה לבחור קורס שיהיה דחוס מידי או שיהיה רחוק ממועד המבחן הפסיכומטרי שאתם רוצים לעשות ויש לקחת זאת בחשבון.

כמה תשלמו על קורס הפסיכומטרי שתעשו?

אי אפשר לדבר על מועדי פסיכומטרי, על קורסים בתחום הזה ולא לדבר על העלויות כי כולנו יודעים שלעיתים העלויות של הקורסים שמכינים אותנו למבחן אינן שוליות. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, רוצים לעשות הכול כדי לא לשלם מחיר מופקע על הקורס שבו אתם בוחרים, אך השאלה היא האם זה אפשרי. ראשית, כדאי לדעת שבהרבה מהמקומות תוכלו לנצל את מענק השחרור שלכם כדי לממן את הלימודים ושנית, לא תמיד זה חייב להיות יקר כמו שאתם חושבים. כדאי לזכור גם שמדובר על השקעה בעתיד שלכם ולכן זה לא בדיוק המקום שבו כדאי לכם לחסוך.