קורס אבטחה

תפקידי אבטחה מבטיחים משכורת גבוהה וסביבת עבודה דינאמית

עבודה באחד מתפקידי האבטחה הקיימים בשוק מבטיחה למועסק משכורת גבוהה ומקום עבודה סדיר וקבוע. העסקה במסגרת חברת אבטחה תאפשר לכם לשהות יום יום בסביבת עבודה דינאמית – המאבטחים הם אשר נמצאים בקו החזית של השמירה על ביטחון האזרחים והתושבים באותו עסק או אזור. המצב הביטחוני המתוח אשר מאפיין את מדינת ישראל בשנים האחרונות רק מדגיש את הצורך בהעסקה של מאבטחים נוספים, הן בסביבה הציבורית והן במרחבים פרטיים-עסקיים. מנקודת ראייה זו, עבודה אצל חברת אבטחה הנה גם סוג של שליחות ציבורית – המאבטח דואג לשלמות הגוף והרכוש של רבים מאיתנו, ומוכן לסכן את עצמו לשם כך.

אילו כישורים מקנה השתתפות בקורס אבטחה ומי יכול להשתתף בו?

  • הקורס מיועד גם לנשים וגם לגברים – קורסי אבטחה רבים מיועדים הן לנשים והן לגברים, ומאפשרים השתלבות במשרות אשר פונות לשני המינים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שחלק מהתפקידים דורשים ניסיון של שירות קרבי, מה שעשוי להוות קריטריון סף מסנן לנשים רבות.
  • השתתפות בקורס רק מעל גיל 18 – השתתפות בקורסי אבטחה מיועדת רק לבוגרים מעל גיל 18. כמו כן, קורסים רבים מיועדים לבוגרי שירות צבאי מלא או שירות לאומי, מה שמעלה את גיל ההשתתפות המינימלי בקורס במספר שנים נוספות.
  • בקורס נלמדים תכנים עיוניים ומעשיים – כדי להקנות בסיס מקצועי רחב ככל הניתן, במסגרת קורס האבטחה נלמדים גם תכנים תיאורטיים וגם מתבצע תרגול של תכנים מעשיים. בין התכנים הנלמדים בקורסים ניתן למצוא עקרונות מילוט וחילוץ, קרב מגע, ירי במצבים שונים, עקרונות זיהוי חשודים וכן תרגול באבטחת אישים.

מהן אפשרויות התעסוקה של בוגרי קורס אבטחה?

מי שסיימו בהצלחה קורס אבטחה מלא יכולים להשתלב בעבודה בקרב חברת אבטחה. חברת אבטחה קולטת לאורך כל השנה את הבוגרים הטריים של קורסי האבטחה, ומציעה להם מגוון אפשרויות תעסוקה. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בתור מאבטחים, בודקים בטחוניים או שומרים במגוון רחב של מוסדות וארגונים ציבוריים ופרטיים. חברות האבטחה בשוק מציעות תנאי שכר מעט שונים, ולכן מומלץ לערוך סקר קצר ולברר באיזו חברה מומלץ לכם להשתלב (שימו לב גם לתנאים סוציאליים וגם לרמת השכר).