קורס גישור

קורס גישור

גישור הוא אחד התחומים המרתקים ביותר ללימודים. זהו עולם ומלואו, וזהו אחד הקורסים המעטים שניתן להגיד עליהם כי הם מקנים כלים משמעותיים כל כך במספר מפגשים קטן כל כך. המהפך שעוברים המשתתפים בקורס גישור הוא מדהים, ובכל פעילות המתקיימת בו נפתח עוד פתח לעולם חדש ומלא ציפיות, פתיחות, תקווה והקשבה אמיתית. מה כל כך מיוחד בו, למה ואיפה כדאי ללמוד אותו? כל התשובות כאן.

למי מתאים קורס גישור?

אנשים רבים נוטים לחשוב בטעות כי קורס גישור מתאים רק לאנשים שנמצאים בנקודות רגישות בחייהם של סכסוכים – עסקיים, משפחתיים או המצב הנפוץ לחשוב בטעות – גירושין. לכל אלה הקורס אמנם מתאים מאד, אך האמת היא שהוא מתאים לכל אדם, ולכל מצב בחיים. נקודות הקיצון הללו הן אמנם הביטוי המובהק לצורך בקורס גישור, אך הטוב ביותר הוא לעבור את הקורס בנינוחות ובדעה נייטרלית, כשאתם אינכם מערבים בו אמוציות חזקות העלולות לשבש את העברת המסרים.

מה לומדים במהלך קורס גישור?

קורס גישור מקנה לכם כלים משמעותיים להבנת השונה, וכן להבנה כי אין כל תועלת בנקמנות או בניצחון על חשבון האחר. דברים אלה אינם באים להראות רק כמה נעימים ונטולי מתחים מיותרים יכולים להיות החיים, אלא הם מראים גם למה זה עדיף מבחינה פרקטית לצד שלכאורה "מוותר": למעשה, בהשקעת אנרגיות בכעס ובהבסתו של האחר, אנחנו לא שמים לב כי מירב המאמצים שלנו מושקעים בכך – והדבר עולה באופן ישיר על חשבוננו וחשבון אושרנו הפרטי. מעבר לכך, העיסוק בשלילי במשך זמן כה רב, גם אם הוא מגיע במסווה של "עזרה לעצמי", מזיק גם הוא לנפש והוא מונע מכם לפרוח בצורה אמיתית ונכונה לכם.

איפה ניתן ללמוד גישור?

תתפלא לגלות כמה מקומות מציעים ללמוד גישור. הדבר מעיד ככל הנראה על ביקוש גדול, ועל אהדה לתחום. ברחבי הארץ תמצאו קבוצות קטנות וגדולות המציעות את הלימודים, ולכם נשאר ליהנות ממבחר. את כל הפרטים לגבי הקורסים השונים המוצעים לכם – כולל מיקום מדויק, מספר מפגשים, שמות המרצים וכו' – תמצאו אצלנו, בייעוץ חינמי, שיסייע לכם בבחירת המקום הטוב ביותר עבורכם ללימוד הנושא.

צרו איתנו קשר עוד היום ותיהנו ממידע חינמי על מבחר הקורסים לגישור המתקיימים ברחבי הארץ!