קורס הכשרת מאמנים

אימון עסקי, אימון אישי ודומיהם, הם הדבר החם ביותר בתחום ההתפתחות האישית. מדובר בטכניקה בדוקה שיכולה להפוך לדרך חיים של ממש. אין מדובר בטרנד חולף; מדובר בשיטה המעבירה כלים מעולים שהופכים לחלק אינטגראלי ממהלך חייו של כל מי שמוכן לתת לכך הזדמנות. עבור רבים, מהווה אימון אישי פריצת דרך משמעותית בחשיבה ובעשייה. מובן כי המאמן הוא בעל השפעה על הצלחת התהליך.

קורס הכשרת מאמנים מעניק לכם את האפשרות ללמוד את סודות האימון ולהתחיל באימון אחרים לחיים של הצלחה.

דרך חדשה – קורס הכשרת מאמנים

קורס הכשרת מאמנים מהווה הזדמנות נדירה לרכישת מקצוע ייחודי המשנה חיים של רבים. הוא מספק את הדרך לצוהר שיביא לדרך חדשה ומתאימה יותר למתאמן. חלק מהכשרת מאמנים מחייב גם את המוכשרים עצמם לעבור הליך אימון אישי, בכדי שאלו יוכלו להבין מבפנים ולעומק את התהליכים השונים המתרחשים בדרך השינוי, יחד עם הרגשות הצפים, ההתנגדות הפנימית הטבעית, חששות ופחדים שונים ועוד.

הכשרת מאמנים מתאימה במיוחד לאלו המעוניינים לסייע לאחרים ולהובילם לנקודת מפנה בחייהם, בנושאי קריירה, זוגיות, משפחה וכו'. הקורס שואף להעניק לתלמידיו את הבסיס הרחב הנדרש של מיומנויות וכלים שיאפשרו לכם להיות מאמנים אישיים

מה לומדים בקורס הכשרת מאמנים?

ראשית, כל אלו המתעניינים בקורס זה, ראוי שידעו כי אין מדובר במשימה פשוטה, אלא בעבודה קשה המחייבת התחייבות אמיתית לתהליך. הכשרת מאמנים נותנת לתלמיד את ארגז הכלים הנדרש, יחד עם יישומים הכרחיים לעבודה עם המתאמנים – בכדי ללמדם להתגבר על התנגדויות ועל מכשולים בדרך לשינוי ולהצלחה, הקשבה למצב ולאחר, יצירת העצמה ועוד.

קורס הכשרת מאמנים דורש שכל תלמיד יעבור אימון אישי בעצמו תוך הגשת דו"ח לאחר כל מפגש, שילווה בהנחיית מנחה הקורס. שיטות שונות הכלולות בקורס, כוללות טכניקות של דמיון מודרך, פסיכולוגיה, בודהיזם, קוגניציה ועוד. רצוי לוודא שאתם יודעים להתחבר לשיטות הלימוד בקורס בו אתם מעוניינים.

אפשרויות אימון

שתי אפשרויות העיקריות לאימון הן – אימון עסקי או אימון אישי, אחד על אחד.

אימון אישי עם מאמן נמשך לרוב חודשים ספורים וכולל פגישות שבועיות בהיקף של מספר שעות. במסגרת זו, מגדיר המתאמן יחד עם המאמן מטרות ועתיד אותם הוא מעוניין לעצב בחייו; יחד הם בונים תכנית למימושם.

היכן כדאי ללמוד?

כיום לא חסרים בתי ספר המציעים הכשרת מאמנים. ההיצע רב ולכן כדאי לבצע סקר שוק חכם בטרם מחליטים היכן תלמדו. רצוי לבדוק לעומק את מוניטין בית הספר ואת צוות המורים העובדים בו. כדאי לעיין בפורומים ברשת העוסקים באימון אישי, שם תוכלו לדלות מידע רלבנטי ועדכני על אודות הקורסים ובתי הספר. זכרו לבדוק את תכני הקורס ומבנהו. מובן שאם העניין הכספי חשוב לכם, כדאי לבצע השוואת מחירים בין בתי הספר השונים.