קורס מאמני כדורגל

קורס מאמני כדורגל

אתם חיים ונושמים כדורגל? אתם חושבים שיש לכם ראייה חכמה של איך משחק כדורגל צריך להתנהל אך מעולם לא ניסיתם זאת בפועל? קורס מאמני כדורגל הוא המקום המושלם עבורכם. הקורס יכשיר אתכם לאמן קבוצת כדורגל, תוך התייחסות לכל ההיבטים הקשורים בהובלת קבוצה, החל מטקטיקות ואסטרטגיות ועד הובלה ומנהיגות.

יסודות המשחק

קורס מאמני כדורגל הוא קורס אינטנסיבי ביותר בו מתקיימת סקירה של כלל ההיבטים של עולם הכדורגל, החל מן היסודות התיאורטיים הכוללים את:

  • תורת הענף
  • טיפול בפציעות כדורגל
  • בניית התקפה והגנה
  • תזונה נכונה ואנטומיה

וכל שאר היסודות אותם צריך להכיר לפני שמגיעים למשחק עצמו.

טקטיקות ואסטרטגיות

חלק גדול ממשחק הכדורגל מושתת על טקטיקות ואסטרטגיות משחק אותן צריך המאמן לקבוע. מאמן הקבוצה צריך להיות בעל ראיה רחבה ולקבל החלטות אסטרטגיות על ידי התבססות על יכולות הקבוצה ויכולות היריב כאחד. קורס מאמני כדורגל מעניק ידע והתמקצעות באסטרטגיות וטקטיקות משחק שונות אותן כל מאמן צריך להכיר, כך שבסופו של הקורס יהיו בידיכם כל הכלים על מנת לאמן קבוצה כראוי.

הובלה ומנהיגות

המאמן הוא המנהיג של הקבוצה, האדם שכל השחקנים נושאים אליו מבט. כמו בתחומים רבים בחיים תחום הניהול הוא דבר שיש להתעמק בו וללמוד אותו, כך גם בקורס מאמני כדורגל שמים דגש רב על יכולות ההובלה והמנהיגות של המאמן. בחינה של תחום המנהיגות מביא מספר היבטים אשר צריך להתייחס אליהם ולתת להם מענה, בדגש על עולם הכדורגל, ההיבטים הללו כוללים:

  • קבלת החלטות בזמן אמת
  • דינאמיקה קבוצתית
  • מורל ורוח קבוצתית גם בזמן משבר

עבודה

קורס מאמני כדורגל נועד בסופו של דבר להכשיר אתכם לעבודה אמיתית בקבוצות כדורגל. מאמנים צעירים יוכלו למצוא עבודה בסיום הקורס בקבוצות הצעירות וכך לצבור ניסיון ושם ולטפס בסולם עד שיגיעו למשרות יותר בכירות. רבים לא יודעים, אך הקבוצות הצעירות הן הקבוצות אותן דואגים לטפח כיוון שמהן צומחים שחקני העתיד. קורס מאמני כדורגל הוא הזדמנות טובה עבור אלו שכדורגל בדמם להמשיך ולהשתלב בעולם הזה.

אם אתם מרגישים שקורס מאמני כדורגל הוא המקום בשבילכם פנו אליו עוד היום וקבלו עוד פרטים!