קורס מדריכי כושר

קורס מדריכי כושר

תמיד ידעתם שספורט הוא חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלכם? חשוב לכם שאורח החיים שלכם יכלול הרגלי תזונה נכונים ופעילות גופנית? עכשיו תוכלו להפוך את אורח החיים הזה גם למקור הפרנסה שלכם. קורס מדריכי כושר מכשיר אתכם לעבודה בחדרי כושר על כל צורותיה, כך שתוכלו להגיד כי התחביב האהוב עליכם הוא גם העבודה שלכם.

ייעוץ למתאמנים

קורס מדריכי כושר מכשיר אתכם בראש ובראשונה לייעץ למתאמנים בחדר הכושר. חשוב לזכור כי האימון בחדר הכושר נוגע ליכולת הגופנית של המתאמנים וייעוץ לא נכון עלול לפגוע בהם, כך שבכל הקשור לייעוץ, קורס מדריכי כושר נותן לכם מספר כלים בכל הקשור לייעוץ למתאמנים:

  • בחינת יעדים ומטרות אותם שואפים המתאמנים להשיג
  • התאמת תוכנית עבודה עבור המתאמנים להשגת התוצאה הרצויה
  • התחשבות באורח החיים של המתאמנים

הדרכה וייעוץ למתאמנים הם היבטים חשובים גם למדריכים הפועלים בחדר כושר כחלק מצוות מדריכים כולל, וגם עבור אלו הפועלים באופן אישי. על מדריכי הכושר מוטלת האחריות לספק עבור המתאמנים ייעוץ מקצועי ונכון.

הכרת המכשירים

כלי נוסף אשר מעניק קורס מדריכי כושר הוא הכרת המכשירים השונים בחדר הכושר. על אף שלעיתים נדמה שכל מה שצריך הוא לעלות על המכשיר והתחיל להתעמל, ישנם מספר היבטים חשובים שצריך להכיר:

  • הכרה מכאנית של המכשירים על תפקודיהם השונים
  • התאמת המכשיר לסוג השריר עליו רוצים לעבוד
  • התאמת משך העבודה להשגת התוצאה הרצויה
  • התאמת גודל המשקולת

הכרת המכשירים הוא היבט חשוב וחיוני ביותר אשר קורס מדריכי כושר מספק מידע עבורו, כל זאת בכדי להפוך אתכם למדריכי הכושר הטובים ביותר.

תפריט ותזונה

מלבד ידע על מכשירי הכושר ואימון נכון, ישנו היבט נוסף שמדריכי כושר צריכים להיות בקיאים בו והוא התאמת תפריט נכון וידע על תזונה נכונה. קורס מדריכי כושר מעניק למדריכים לעתיד ידע לגבי הרגלי תזונה נכונים, תפריט המשלב נכון חלבונים ופחמימות וכלים נוספים אשר הופכים את המדריכים ליועצים מקצועיים עבור לקוחותיהם המתאמנים, כך שהם יוכלו להתאים עבורם תפריט נכון המשולב עם אימון גופני נכון.

קורס מדריכי כושר פונה לאלו המעוניינים לעבוד באופן פרטי וגם בחדרי כושר. פנו אלינו עוד היום ותקבלו פרטים נוספים!