קורס מזכירות רפואית

קורס מזכירות רפואית

תמיד ידעתם שיש לכם יכולת ארגון טובה, אתם מתעניינים בתחום המזכירות הרפואית אך חוששים שאין לכם מספיק ידע בנושא? אם אתם מרגישים שהמשפטים הללו נכונים לגביכם, קורס מזכירות רפואית הוא המקום בשבילכם. הקורס יכשיר אתכם לעבודה במרפאות הרפואיות השונות, יעניק לכם ידע אדמיניסטרטיבי נרחב בתחום הרפואי והכרה של עולם המזכירות ככלל. כך תוכלו למצוא לכם עבודה שמביאה לידי ביטוי את כושר הארגון שלכם ויש בה גם ערך מוסף של עזרה לזולת.

חשיבות ייעול המערכת הרפואית

מזכירות רפואית הוא תחום נפרד בתוך עולם המזכירות, אשר נוצר מתוך צורך לייעל את המערכת הרפואית, כך שהשירות שמקבלים חברי קופות החולים השונות ומטופלים בבתי חולים יהיה יעיל, מהיר ומסודר. קורס מזכירות רפואית מכשיר לעבודה בבתי חולים וקופות חולים ושם דגש על המערך האדמיניסטרטיבי של התפעול הרפואי הנדרש, הכולל בין היתר:

  • מתן מענה למטופלים בנוגע לשירותים השונים המגיעים להם
  • טיפול בטפסים ואישורים רפואיים
  • הכרה של השלוחות הרפואיות השונות
  • הכרת פרוצדורות בסיסיות בתחום הרפואה

כל התוכנות והחומר הנלמד בקורס מותאם לדרישות בשטח, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הלימוד אינו לשווא ומכין אתכם לעבודה הנדרשת בשטח.

ידע אדמיניסטרטיבי

קורס מזכירות רפואית מעניק למשתתפים בו ידע אדמיניסטרטיבי כיצד לנהל משרד ומכשיר את תלמידיו על ידי למידה של כל הכישורים הנדרשים לתפקיד:

  • עבודה עם תוכנות מחשב
  • ניהול חשבונות בסיסי
  • ניהול משרד וסביבת עבודה

ועוד כלים רבים אשר יכולים לשמש גם בעתיד בעבודות מזכירות אחרות.

תעסוקה

קורס מזכירות רפואית, כשמו כן הוא – מכשיר לעבודת מזכירות ספציפית לעולם הרפואה. ההכשרה המכוונת תפקיד מבטיחה כי בסופו של הקורס תוכשרו לפעול בכל בית חולים, קופת חולים או מרפאה פרטית. אלו שייבחרו לעבור את הקורס יגלו כי הוא מעניק להם יתרון רב בראיונות עבודה. מעסיקים רבים מעדיפים להעסיק עובדים שיש להם את כל הכלים הדרושים לעבודה, מאשר להכשיר עובד מאפס. היתרונות של הקורס יבואו לידי ביטוי גם בעבודה עצמה.

אם אתם חושבים שתוכלו לתרום לעולם הרפואה על ידי הכישורים האדמיניסטרטיביים שלכם – פנו אלינו עוד היום וקבלו מידע נוסף על קורס מזכירות רפואית!