קורס נדל"ן

לימוד הנדסאי בניין

קורס נדל"ן פונה לאלו אשר תחום המכירה הוא בנשמתם, אך מעבר לכך הקורס מעניק כלים נוספים לאלו הבוחרים בתחום הנדל"ן כקריירה עתידית. הכרה של עולם התיווך, בניית מותג, הסמכה ורישיון ואסטרטגיות מכירה. אלו רק חלק מההיבטים שהקורס כולל.

הסמכה

הסמכת סוכני נדל"ן היא תהליך אשר בסופו עומדים בפני הסוכנים כלים רבים המשרתים אותם בעבודתם. תהליך ההסמכה כולל בין היתר את היבט הכרת החוקים והתקנות המשפטיות בעולם התיווך, כאשר בסוף תהליך ההסמכה הסוכנים מוכנים לעבור את מבחני התיווך בדרך לקבלת רישיון סוכן נדל"ן. תהליך ההסמכה הוא חשוב ביותר ומבטיח כי תחזיקו בידיכם את כל הידע הנדרש בדרכם להיות סוכני נדל"ן מקצועיים.

שיווק וניהול אסטרטגי

מוכרים טובים הם כאלו השמים דגש רב על השיווק של המותג שלהם, גם כאשר הם המותג עצמו. כאשר דנים בעולם הנדל"ן, רבים וטובים יאמרו לכם כי סוכן נדל"ן מצליח הוא כזה היודע לשווק את עצמו ואת הנכסים אותם הוא מוכר. קורס נדל"ן כולל בין היתר, גן מתן כלים לשיווק נכון תוך מתן כלים והתייחסות לאסטרטגיות השונות הדנות בתחומים הבאים:

  • בניית מותג ושיווקו
  • ניהול נכון בשיקולי עלות – תועלת
  • הצבת יעדים ותוכנית פעולה

ועוד כלים רבים אשר הופכים אתם לסוכני נדל"ן מובילים.

מכירות ויחסי אנוש

בכל תחום בו מוכרים מוצר כלשהו למישהו הדרישה הראשונה היא ליחסי אנוש טובים. מלבד אדיבות וסבלנות, מדובר ביכולת להבין את הצורך של האנשים, וכיצד יש לענות על הצורך הזה. כאשר מדובר בעולם הנדל"ן הכולל מכירת נכסים, בין אם אלו בתי מגורים ובין אם משרדים או דירות להשכרה,  הרי שמדובר במכירה מורכבת שלעיתים תלויה רבות באופיו של הסוכן וביחסי האנוש שהוא מפגין. קורס נדל"ן שם דגש רב גם על התחום הבין אישי ומעניק כלים שיעזרו לכם בשעת מעשה, מדובר בכלים הכוללים:

  • התייחסות וקשב לצורכי הלקוח
  • התאמה של הנכס לדרישות הלקוח
  • יכולת שכנוע ומכירה

קורס נדל"ן מכשיר את הסוכנים לעתיד בהיבט יחסי האנוש כך שיוכלו להפוך לסוכני נדל"ן מקצוענים הנענים לצורכי הלקוח.

אם גם אתם חשים שעולם הנדל"ן מדבר אליכם, פנו אלינו עוד היום וקבלו פרטים נוספים על קורס נדל"ן!