קורס סוכני נסיעות

קורס סוכני נסיעות

יש אנשים שתיירות ותכנון זורם בדמם – אם אתם מהאנשים האלו, קורס סוכני נסיעות יכול להיות הדבר המושלם עבורכם. עבודתו של סוכן הנסיעות היא עבודה מורכבת ומסועפת אך מרתקת מאד ונוגעת בכל ההיבטים של תכנון חופשה או טיולים. הדרישה לסוכני נסיעות היא גדולה ואחרי קורס כזה תוכלו להשתלב בשוק העבודה במהירות ובקלות.

תוכנית קורס סוכני נסיעות

במהלך הקורס תלמדו כל מה שאדם צריך לדעת כדי לתכנן טיול. תלמדו על שדות תעופה ברחבי העולם ועל איך מנפיקים כרטיס טיסה כולל בחירת מושבים, מחלקות ומטען. תלמדו על בחירת בתי מלון וסוגי חדרים כדי שיתאימו ללקוח הספציפי שלכם. בנוסף תלמדו איך מארגנים השכרת רכב בארץ אחרת או העברות משדה התעופה למלון או ליעדים אחרים. תלמדו על כל החוקים הקשורים בתעופה ובטיסה ואיך לתפעל את כל התוכנות בהם משתמשים סוכני הנסיעות וכמובן שתלמדו על תמחור עסקאות שונות ליעדים שונים בנוסף לשיטות שיווק ומכירה.

התאחדות סוכני הנסיעות

מכיוון שלרוב על מנת לעבוד כסוכן נסיעות עליכם לעבור את מבחני הרישוי ולהשיג תעודה של התאחדות סוכני הנסיעות. תעודה כזאת תפתח בפניכם לא מעט דלתות ותקל עליכם במציאת עבודה בתחום התיירות, לכן מומלץ לכם לבחור מוסד לימודי המבטיח את התעודה הזאת בסיום הקורס, בתנאי שתעמדו בכל דרישות הקורס. ישנן לא מעט מוסדות ברחבי הארץ שמלמדים קורס סוכני נסיעות ומציעים את רישיון ההתאחדות ואנו כאן כדי לעזור לכם לברור בין שלל האופציות את האופציה הנוחה ביותר עבורכם.

על מה לחשוב לפני שבוחרים מקום לימודים?

ראשית, חשבו על מיקום. הקורס הוא בדרך כלל קורס אינטנסיבי שיצריך לימודים לפחות פעמיים בשבוע לכן מומלץ לכם לבחור מקום שיהיה קרוב ונגיש אל מקום מגוריכם. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא מי המרצים המעבירים את הקורס. מומלץ לבחור במקום בו המרצים יהיו אנשים המגיעים מן התוחם, סוכני נסיעות בעצמם ואנשים שמבינים את הצד הפרקטי של העבודה. קראו את תוכניות הקורס המוצעות וראו מי מהקורסים מעשיר אתכם ביותר ומלמד כמה שיותר דברים הנוגעים לענף התיירות כדי שתוכלו להרחיב את המקצוע שלכם בעתיד. את כל המידע הזה ועוד הרבה תוכלו למצוא אצלנו. שיחת יעוץ חינמית ופשוטה איתנות תספק לכם את התשובות לכל השאלות שיש לכם בנושא ותעזור לכם לבחור את המקום הטוב ביותר עבורכם ללמוד בו.

התקשרו אלינו עכשיו, שאלו את השאלות הנכונות והיו בדרככם להיות סוכני נסיעות מומחים!