קורס עיצוב גרפי

זה יכול לתפוס אתכם מיד לאחר השחרור מהצבא, זה יכול להגיע לאחר הטיול הגדול בעולם, זה יכול להיות לאחר שאתם כבר עובדים שנים בעבודה שאתם לא אוהבים או אפילו רגע לפני היציאה לפנסיה. הרצון ללכת ללמוד משהו משותף ללא מעט אנשים, אך לא רק ללמוד אלא גם לעסוק באותו התחום לאחר סיום הלימודים. היום בשביל לרכוש מקצוע טוב, מעניין ומאתגר, ובעיקר מקצוע שניתן להתפרנס ממנו בכבוד, לא חייבים ללמוד לימודים אקדמאיים או לימודים ארוכים ובלתי נגמרים. עם כל הכבוד לאמא הפולנייה שחולמת שתהיו רופאים או עורכי דין, יש לא מעט מקצועות לא פחות מכובדים ואפילו כאלו שמכניסים יותר. קורס עיצוב גרפי הוא קורס מצוין למי שרוצה להתפתח ולהתקדם בחיים, מי שמחפש לעצמו עבודה יצירתית ובעיקר נוחה כזו שהוא יוכל להתגאות בה ולהרוויח ממנה משכורות מכובדות הן כשכיר והן כעצמאי.

למה ללמוד דווקא היום עיצוב גרפי?

כי העולם בו אנו חיים הוא עולם שסובב סביב האינטרנט. נכון, מעצבים גרפיים גם עושים עבודות לפרינט מה שאומר פלאיירים, ברושורים, עיצוב דפי עיתונים, מגזינים, פרסומות מודפסות וכדומה אך היום עיקר עבודתם של מצבים גרפיים היא לרשת האינטרנט. מעצב גרפי יכול לעצב אתרי אינטרנט, יכול לעצב דפי נחיתה, ניוזלטרים, באנרים, פרסומות כאלו ואחרות ומה לא… היום כל בעל עסק צריך כל הזמן חומרים ויזואליים בכדי לפרסם את עצמו ברשת ובשביל שאלו יהיו חומרים איכותיים וטובים יותר מהחומרים שמשחררים המתחרים שלו הוא חייב מעצב גרפי צמוד שיכין לו את אותם החומרים. עיצוב גרפי הוא עולם ומלואו, הוא חשיבה גרפית ופרסומית והיכולת למתג עסק כלשהוא על כל מה שזה אומר, האפשרות ליצור לוגואים או כל חומר פרסומי דרוש. מעצב גרפי היום במידה והוא מעצב טוב יהיה עם אין סוף עבודה, וכמובן ככל שהוא יהיה מבוקש יותר הוא יוכל לבקש מחירים בהתאם.

איפה אפשר לעבוד לאחר הלימודים?

יש אפשרויות רבות לעבוד לאחר סיום קורס עיצוב גרפי. אפשר לעבוד במשרדי פרסום, מערכות עיתונים, בתי דפוס, ובעסקים רבים שצריכים עיצוב גרפי צמוד. מעבר לכך ניתן כמובן לעבוד באופן עצמאי מהבית או ממשרד, ולספק שירותים עבור אותם לקוחות באופן קבוע.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי?

קורס עיצוב גרפי כולל לא מעט חומר. הוא כולל קודם כל את התוכנות הרלוונטיות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות וכולל גם לא מעט תרגול וחשיבה פרסומית ועיצובית. גדולתו של המעצב הגרפי היא היכולת להיכנס למוחו של הלקוח הפוטנציאלי, ולהבין מה הוא צריך שיציגו לו.

אין ספק שלימודי עיצוב גרפי הפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות ולא סתם. אלו לימודים מעניינים מאוד ומגוונים מאוד ובעיקר טומנים בחובם המון עבודה ויכולת התפתחות אישית של המעצב הגרפי.