קורס שזירת פרחים

קורס שזירת פרחים

קורס שזירת פרחים הוא קורס המיועד לאנשים שתמיד הייתה להם משיכה לאסתטיקה ולטבע, אנשים שכל חייהם אהבו עיצוב, אהבו פרחים, אהבו התעסקות יצירתית עם הידיים ואהבו לשמח אנשים. כשמתחיל לעבוד במקצוע השזירה מתעסקים לרוב באירועים השמחים ביותר בחייהם של אנשים, חתונות, מסיבות ושמחות אחרות, לכן אדם המתעסק בשזירת פרחים יהיה זה שנהנה מלשמח אחרים ולחלוק בשמחתם בנוסף להיותו אדם יצירתי ואומנותי.

 

מה כולל קורס שזירת פרחים?

 

בקורס שזירת פרחים לומדים כיצד ליצור שזירת פרחים מושלמת מא' ועד ת'. בקורס תלמדו על סוגי הפרחים השונים ואלו פרחים הולכים יד ביד. תלמדו על הפרחים העונתיים ואלו פרחים זמינים באיזו עונה. תלמדו על אפשרויות השזירה השונות, גזירת הפרחים בגבהים שונים, כיפוף המתכת ליצירת צורות והלבשת הפרחים על המתכת, יצירת זרי כלה מפוארים ויצירת גלגלי פרחים למסיבות ואירועים. תלמדו על התאמת צבעים של הפרחים והתאמת צבעי הסרטים והקישוט לפרח וגם תלמדו על תמחור הפרחים והזרים עצמם.

 

מי יכול להרוויח מקורס כזה?

 

קורס שזירת פרחים יכול להתאים לכל מי שהיצירתיות והאומנות היא בדמו. פרחים הם חומר עיצובי מדהים ממנו אפשר להכין תפאורה שלמה לאירוע. מרכזי שולחן עמוסים בפרחים, אגרטלים יפהפיים ומעוצבים, זרי פרחים לכלה או למלוות אותה,בר מתוקים בשילוב פרחים, זר מושלם לאהובה יקרה או לאימא לכבוד יום האם – כל אלו רק חלק מהדברים שתדעו כיצד להכין בסוף הקורס. אם תמיד הייתה לכם זיקה לכל מה שפורח, אהבה ליופי הנמצא בטבע וראש יצירתי שחושב מחוץ לקופסה – הקורס הזה יכול להיות משולם עבורכם, בין אם למציאת מקצוע ובין אם להעשרה בלבד.

 

מהו המקום הנכון ללמוד בו?

 

 

ישנם לא מעט מקומות בארץ שמציעים קורס שזירת פרחים ואנו מאגדים ומספקים לכם את כל המידע לו תזדקקו בנושא. אנו נכוון אתכם למקומות הלימוד הקרובים אליכם ואלו הנוחים ביותר, נספר לכם על שעות הלימוד, היקף הקורס ודרישותיו. נסביר לכם על עלויות הקורסים השונים ועל התמורה שאתם מקבלים בעבור כספכם. בשיחת יעוץ אחת שהיא ללא עלות כלל אנו ניתן לכם את כל המידע הנחוץ לכם לקבל החלטה.

אם תמיד רציתם לשמח אנשים באמצעות יצירות פרחים פרי ידיכם התקשרו אלינו כבר עכשיו לקבלת המידע והתחילו להגשים את חלומכם!