רוצים לפצוח בקריירה מרתקת ויוצאת דופן? בואו לטלוויזיה!

חולמים להיות באולפן הטלוויזיה? לראות את עצמכם מופיעים על המסך מול אלפי הצופים? ואולי אתם חולמים דווקא על עבודה מאחורי הקלעים, ורוצים לראות את שמכם מתנוסס ברשימת הקרדיטים בסופו של השידור? כך או כך, העבודה בתעשיית הטלוויזיה היא מרתקת, דינמית וייחודית, ואם יש לכם חלום כזה, כדאי לכם להמשיך לקרוא.

אם אתם עוברים על רשימת תכניות הלימודים של האוניברסיטאות והמכללות ומרגישים שזה לא באמת מה שאתם מחפשים, אם אתם לא מסוגלים להתחבר לעבודה משרדית מונוטונית שבה כל יום דומה לקודמו, אם אתם יצירתיים, דעתניים, ומוכרחים שכל העולם ישמע את מה שיש לכם להגיד, עבודה בטלוויזיה יכולה להיות בדיוק בשבילכם.

סביבת העבודה בערוצי הטלוויזיה השונים היא תוססת, חברתית וייחודית, והיא מהווה בית להרבה אנשי מקצוע שמלאים בתשוקה, חרוצים וכמובן אנרגטיים. מקצועות הטלוויזיה הם רבים ומגוונים וכוללים הפקה, כתיבה, בימוי, עריכה, הגשה ועוד, וגם הז'אנרים נעים בין ריאליטי, חדשות, דרמה מתוסרטת, תכניות אקטואליה רכה ועוד.

העבודה בטלוויזיה היא מלאת הזדמנויות, מאוד מרגשת ומגוונת, כשכל יום מציג בפניכם אתגרים ומשימות חדשות. בניגוד לרוב העבודות, דברים יכולים להשתנות בכל רגע, ולעתים גם ברגע האחרון, ואתם מחויבים להיענות לאתגרים ולהגיב בזמן אמת.

מלבד זאת, בעולם הטלוויזיה הרב ערוצי והמתרחב כל העת קיים צורך קבוע באנשים חדשים, רעננים ורעבים, בין אם זה על המסך או מאחוריו. התעשייה בארץ משתנה ומתפתחת.

אז גם אתם חולמים לייצר את התוכן הבועט שכולם ידברו עליו, לעצב את השיח ודעת הקהל? או שאולי אתם רוצים להיות השם שמכירים בכל בית? אם אתם מאמינים שיש לכם את מה שצריך, ושזה הכיוון בשבילכם, אז כל מה שחסר לכם זו הכשרה מקצועית מתאימה.

היום, כשהביקוש למקצועות הללו גבוה מתמיד, בתי ספר שונים מציעים לימודים פרקטיים שיתנו לכם את הכלים כדי להשתלב בתחום, במגוון תפקידים ואת היתרון הממשי על פני המתחרים על המשרות. בשונה מתארים ארוכים ותאורטיים, שלא תמיד נותנים לכם את הכלים להשתלבות במקצוע, מטרת הקורסים האלה היא להיות קצרים וממוקדים ולתת לכם את ההכשרה המעשית שאתם באמת צריכים. בין בתי הספר המובילים נמצאים בתי הספר של זכייניות ערוץ 22, השחקניות המובילות בתחום התוכן בארץ ביום, "בית הספר לטלוויזיה" של רשת, ובית הספר "Make" של קשת.

תוכלו ללמוד בתכניות הלימודים האלה מגוון מקצועות ומיומנויות כמו: הגשה ועמידה מול מצלמה, תוכן והפקה, תחקירנות, קריינות, ליהוק ריאליטי, ניהול תוכן, יצירת פורמט, חשיבה עיתונאית, ועוד. אז קדימה, עכשיו תורכם להפסיק לשבת על הספה מול הטלוויזיה, ולהיכנס לטלוויזיה, לאחד מהתפקידים הרבים שמציעה התעשייה המתפתחת הזו. הגיע הזמן שכולם ישמעו את מה שיש לכם להגיד.