טיפים לחיפוש עבודה לבני נוער בקריות

מסלול לימודים

בני נוער רבים כיום, מעדיפים להרוויח את הכסף בעצמם ולא להיתלות בדמי כיס של ההורים שלהם. זה נובע הן מהעובדה, שהם מעוניינים במוצרים יקרי ערך שהוריהם לא יכולים תמיד לעשות להרשות לעצמם, וכן מהעובדה שהם רוצים להיות עצמאיים ולא להיות תלויים באחרים, בפרט בהוריהם.

לשמחתם של בני נוער, הן בצפון הארץ והן במקומות אחרים, היום יותר מתמיד הם יכולים למצוא עבודות אשר יספקו להן הכנסה קבועה. מדובר במשרות בחנויות, רשתות מזון, מכירות, עבודה מהבית, ועוד שורה של תחומים שיכולים להתאים להם, בין אם יש להם או בין אם להם ניסיון.

השאלה הגדולה היא, כיצד הם יכולים למצוא עבודה שתשרת את הצרכים שלהם, כלומר עבודה שגם תספק להם שכר קבוע וגם תאפשר להם לשלב אותה עם לימודים מבלי להפריע להם.

לשם כך, יצרנו בשבילכם שורה של טיפים אשר יכולים לעזור בעניין. חלק מהטיפים רלוונטיים לחיפוש עבודה לבני נוער בקריות, אך הם יכולים לעזור גם במקרים אחרים.

כיצד מחפשים עבודה בצורה נכונה?

ראשית, כיום בני נוער יכולים להשתמש באחד הכלים הטובים והיעילים ביותר שיש לחיפוש עבודה. פייסבוק.

ניתן להשתמש ברשת החברתית באמצעות פנייה לחברים שיעזרו בחיפוש עבודה, קבוצות לחיפוש עבודה (בין אם קבוצות כלליות ובין אם קבוצות ספציפיות כולל קבוצות שפועלות באזור מסוים), ובין אם דרך פנייה לעסקים מסוימים במטרה לראות אם הם מחפשים עובדים.

שנית, ניתן להשתמש בלוחות חיפוש עבודה באינטרנט בשביל לשלוח קורות חיים ולחפש מקורות עבודה שונים. כמעט כל לוח שמכבד את עצמו, מציע אפשרות לחיפוש עבודה עבור בני נוער.

שלוש, ניתן לגשת באופן ישיר אל עסקים מתחומים שונים ולברר אם הם מחפשים עבודה. רצוי להתחיל קודם באזורים קרובים לבית ואז להרחיב את המעגל. אם אתם מתגוררים בקריות, אז מן הסתם אחרי שמחפשים בקריות, אפשר לעבור לחיפה ולאזורים אחרים קרובים.

ארבע, מי שמתקשה למצוא עבודה, יכול להציע את עצמו במסגרת תחומים שהוא מתמחה בהם. למשל, עבודה מהבית בכתיבת תוכן, עבודה כמורה פרטי, בייביסיטר, הוצאת כלבים ועוד.

חמש, לא משנה איפה ובמה אתם מחפשים עבודה, תקראו מאמרים איך ניגשים לראיון עבודה, איך צריך להתלבש לראיון עבודה, תבואו מסודרים ומוכנים בשביל שלא תהיה סיבה לסרב לכם.